Myślę, że zawsze najbardziej miarodajną i najcenniejszą informacją zwrotną na temat naszej pracy – ale też w ogóle życia – są opinie innych – przyjaciół, znajomych, partnerów biznesowych, klientów. Wszystkich, z którymi mieliśmy okazję się zetknąć i zostać na dłużej. Poniżej kilka z nich – prosto od wyjątkowych osób, które miałem przyjemność i zaszczyt spotkać na swojej drodze. Każdemu życzę tak inspirujących, ciekawych towarzyszy w wytyczaniu śmiałych ścieżek.


 

Zbudował wyjątkowy zespół

Marek zmienił grupę indywidualistów w spójny, wspierający się zespół, który walczy o wspólne cele i razem, cierpliwie i życzliwie opiera się przeciwnościom. Traktuje ludzi z szacunkiem, ale też w bardzo zdecydowany sposób – nazywa rzeczy prosto i przejrzyście, w sportowym duchu. Na wielki szacunek zasługuje również to, że cały czas się uczy i ma ogromną zdolność autorefleksji. Działa odważnie i z pełnym przekonaniem. Wie, kiedy wycofać się na drugi plan, ale też bez wahania mierzy się z wyzwaniami, których nikt nie chce podjąć. To lider i mentor jakich mało.

szymon-kudla

Szymon Kudła
Jeden z najbardziej uznanych mówców w Polsce
Ojciec-założyciel Centrum Szkoleniowego JET


Pomógł mi poznać nową perspektywę

Mentoring z Markiem to jedno z najcenniejszych doświadczeń w moim życiu zawodowym. Dzięki niekonwencjonalnym metodom nasze cotygodniowe spotkania były możliwością spojrzenia na siebie i moje działania z zupełnie innej perspektywy. Dodatkowo, dały mi również możliwość poznania bardzo skutecznych metod doskonalenia swojej pracy oraz osiągania celów biznesowych. Marek ma ogromną wiedzę – nie tylko biznesową, ale i życiową, dlatego każde nasze spotkanie było również przygodą intelektualną i inspiracją do zupełnie innego myślenia.

radek-iwanczuk

Radek Iwańczuk
Dyrektor ds. rozwoju biznesu, Grupa Pracuj S.A.


Stworzył atmosferę sprzyjającą dyskusji o odwadze

Warsztaty Marka dotyczące odwagi spotkały się w naszej firmie z dużym zainteresowaniem i zostały ocenione jako bardzo przydatne w życiu zawodowym i prywatnym. Uczestnicy podkreślali przyjazną atmosferę w trakcie zajęć. Podobały im się interesujące, inspirujące przykłady i wyniki badań, pozwalające spojrzeć na odwagę z innej perspektywy. Komentarz z jednej z ankiet: „Prowadzący – najwyższa klasa” w pełni oddaje ich zadowolenie z warsztatów, a średnia ocen – 5,8 w sześciostopniowej skali – jest tego najlepszym potwierdzeniem.

Małgorzata Magierska
Kierownik zespołu ds. szkoleń, Goodyear


Zainspirował nasz zespół

Marek jest doświadczonym menadżerem i trenerem, który osiągał sukcesy w wielu obszarach. Łatwo porusza się w różnych tematach, znajdując między nimi trafne analogie i łącząc je w jeden spójny obraz. Jego perspektywa ma mocne podstawy teoretyczne, ale prawdziwą siłę nadaje im jego doświadczenie – najpierw w sporcie, a później w biznesie. Nasz zespół miał przyjemność nieraz go słuchać i i za każdym razem jego wystąpienia zostawiały niesamowite wrażenia, a przesłania z nich płynące jeszcze długo towarzyszyły nam w pracy jak i życiu prywatnym.

maciej-trybulec

Maciej Trybulec
General Manager, Sanofi Pasteur