„Każdy ma to, na co się odważył”

Jesteś kierowcą autobusu o nazwie „Twoje życie”. Bez względu na to, czy chcesz czy nie, dopóki żyjesz, dopóty trzymasz w rękach kierownicę. W trakcie Twojej drogi, do autobusu wsiadają różni pasażerowie. Są wśród nich ci, których lubisz, czyli miłe wspomnienia, ciepłe emocje i piękne marzenia. Lecz do twojego pojazdu wsiadają także ci, przed którymi najchętniej zamknęlibyśmy drzwi – bolesne wspomnienia, lęki i niepokoje. Co najgorsze, ci ostatni w momentach wyboru drogi, najczęściej pchają się na przednie siedzenia. Awanturują się i szantażują, że przesiądą się na tylne miejsca dopiero wtedy, kiedy ich posłuchasz.

Próby zatrzymania autobusu i wyproszenia niechcianych typków nic nie dają. Możesz stać na poboczu swojej drogi bardzo długo, a oni i tak nie wysiądą…

Dzień za dniem życie płynie. A Ty stoisz na poboczu.

Kiedy próbujesz kłócić się z niechcianymi gośćmi lub ich przekupywać, oni rosną w siłę i dyktują co raz większe wymagania. Nie pomaga przebieranie ich w miłe ubranka. Gangster nawet w ubranku klauna jest gangsterem.

Możesz wymyślać różne sposoby, aby przesadzić na tylne siedzenie swoje lęki, niepokoje lub brak wiary w siebie. W każdym z tych wypadków będziesz wciąż ich zakładnikiem. Będziesz kierował swój autobus tam, gdzie oni chcą.

Kiedy Twoi pasażerowie mówią Ci dokąd masz jechać, płacisz za to ogromną cenę. Tracisz kontrolę nad własnym życiem.

Zapewniam Cię, że wcale tak nie musi być. Że już dzisiaj, możesz skierować swój autobus na drogę, którą Ty chcesz jechać.

„Alfabet odwagi” to dynamiczne i praktyczne warsztaty, podczas których mówimy o tym:

  • Jak panować nad lękiem w kluczowych sytuacjach
  • Jak budować w sobie właściwe nastawienie
  • Jak rozwijać w sobie samokontrolę
  • Jak wspierać innych w odważnym działaniu

Jeżeli chcesz otrzymać na ten temat więcej informacji, po prostu napisz do mnie 🙂


Imię (wymagane)

Nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon

Dodatkowe informacje

Przesłanie zapytania jest równoznaczne także ze zgodą na wykorzystanie i przetwarzanie danych osobowych w celach informacyjnych i marketingowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997r. Nr 133, poz. 833) przez Centrum Szkoleniowe Jet Sp. z o.o.