Pierwsze szkolenie poprowadziłem około 20 lat temu. Od tego czasu w moim życiu wiele się zmieniło. Od 2018 roku większość uwagi poświęcam nowemu pomysłowi SprinTech Learning. Choć dalej to forma szkoleń i sprawdzania wiedzy, to jednak nowoczesne technologie dają zupełnie inne możliwości. Szkolenia i prezentacje w tradycyjnej formule prowadzę więc zdecydowanie rzadziej.  Robię to najczęściej na prośbę moich zaprzyjaźnionych klientów i… od czasu do czasu z tematu odwagi.

Alfabet Odwagi – to szkolenie prowadzone w formule otwartej, czyli dla indywidualnych osób. Co pewien czas, najczęściej po przeczytaniu artykułów na tym blogu, zgłaszają się do mnie osoby zainteresowane wzięciem udziału w takich warsztatach. Wpisuję te osoby na listę i obiecuję, że odezwę się ze szczegółami, jak uzbiera się grupa.

Warsztaty trwają przeważnie jeden dzień. Omawiam na nich najważniejsze litery alfabetu, czyli:

Napisz do mnie – jeżeli interesuje Cię wzięcie udziału w „Alfabet Odwagi”. Na pewno szybko się odezwę, ale na samo szkolenie może trzeba będzie trochę poczekać…

Zapraszam

Marek L. Sobociński

  Imię (wymagane)

  Nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Telefon

  Dodatkowe informacje

  Przesłanie zapytania jest równoznaczne także ze zgodą na wykorzystanie i przetwarzanie danych osobowych w celach informacyjnych i marketingowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997r. Nr 133, poz. 833) przez Centrum Szkoleniowe Jet Sp. z o.o.