„Każdy ma to, na co się odważył”

Jesteś kierowcą autobusu o nazwie „Twoje życie”. Bez względu na to, czy chcesz czy nie, dopóki żyjesz, dopóty trzymasz w rękach kierownicę. W trakcie Twojej drogi, do autobusu wsiadają różni pasażerowie. Są wśród nich ci, których lubisz, czyli miłe wspomnienia, ciepłe emocje i piękne marzenia. Lecz do twojego pojazdu wsiadają także ci, przed którymi najchętniej zamknęlibyśmy drzwi – bolesne wspomnienia, lęki i niepokoje. Co najgorsze, ci ostatni w momentach wyboru drogi, najczęściej pchają się na przednie siedzenia. Awanturują się i szantażują, że przesiądą się na tylne miejsca dopiero wtedy, kiedy ich posłuchasz.

Próby zatrzymania autobusu i wyproszenia niechcianych typków nic nie dają. Możesz stać na poboczu swojej drogi bardzo długo, a oni i tak nie wysiądą…

Dzień za dniem życie płynie. A Ty stoisz na poboczu.

Kiedy próbujesz kłócić się z niechcianymi gośćmi lub ich przekupywać, oni rosną w siłę i dyktują co raz większe wymagania. Nie pomaga przebieranie ich w miłe ubranka. Gangster nawet w ubranku klauna jest gangsterem.

Możesz wymyślać różne sposoby, aby przesadzić na tylne siedzenie swoje lęki, niepokoje lub brak wiary w siebie. W każdym z tych wypadków będziesz wciąż ich zakładnikiem. Będziesz kierował swój autobus tam, gdzie oni chcą.

Kiedy Twoi pasażerowie mówią Ci dokąd masz jechać, płacisz za to ogromną cenę. Tracisz kontrolę nad własnym życiem.

Zapewniam Cię, że wcale tak nie musi być. Że już dzisiaj, możesz skierować swój autobus na drogę, którą Ty chcesz jechać.

„Czas na odważne działanie” to dynamiczne i praktyczne warsztaty, podczas których uczestnicy dowiadują się:

  • Jak panować nad lękiem w kluczowych sytuacjach
  • Jak budować w sobie właściwe nastawienie
  • Co to jest uważność i jak ją wykorzystywać w trudnych momentach
  • Jak wyrwać się z potoku myśli, aby zachować w życiu równowagę
  • Jak wspierać innych w odważnym działaniu

Jeżeli chcesz otrzymać na ten temat więcej informacji, po prostu napisz do mnie 🙂


Imię (wymagane)

Nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon

Dodatkowe informacje

Przesłanie zapytania jest równoznaczne także ze zgodą na wykorzystanie i przetwarzanie danych osobowych w celach informacyjnych i marketingowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997r. Nr 133, poz. 833) przez Centrum Szkoleniowe Jet Sp. z o.o.


Opinie

Małgorzata Magierska
Komentarz jednej z ankiet: „Prowadzący – najwyższa klasa” w pełni oddaje opinię naszych pracowników na temat warsztatów realizowanych przez Marka. Inspirujące przykłady i wyniki badań omówione w sprzyjającej tematowi atmosferze, pozwoliły spojrzeć na odwagę z perspektywy nie tylko firmowej ale także i osobistej. Dzięki temu, każdy z uczestników mógł znaleźć dla siebie wskazówkę, jak odważnie działać.
Magdalena Nitkowska
Moje pierwsze spotkanie z Markiem w 2014 oraz nieoficjalna rozmowa na temat odwagi całkowicie zmieniło moje podejście do pojęcia ryzyka oraz zainspirowało do wzięcia udziału w warsztatach. Sesja odbyła się w przyjemnym miejscu i kameralnym gronie.
Już na początku warsztatów uznałam, że niestety wiedza która posiadałam na temat odważnego działania czy ryzyka z popularnych poradników okazała się bardzo powierzchowna. Na warsztatach z Markiem dowiedziałam się co mnie blokuje już na poziomie podświadomości, dlaczego tak się dzieje oraz jak pozbyć się tych „żelaznych blokad” takich jak np strach, lek, kontrola itp. Jakie są moje priorytety w życiu oraz ile mogę, a na ile jestem w stanie zaryzykować aby osiągnąć założone cele, i co najważniejsze jakimi narzędziami dysponuję. Bo odważne działanie to nie jest jednorazowe zadanie a droga która należy podążać każdego dnia. Serdecznie polecam warsztaty z Markiem, pozytywna energia i inspiracja do działania, gwarantowane!

Zostaw opinię


Podziel się