Zamykanie starych i otwieranie nowych rozdziałów w życiu osobistym i zawodowym, wycofywanie się z nietrafionych pomysłów, podejmowanie bardzo trudnych rozmów z partnerami biznesowymi – wielokrotnie czułem na własnej skórze, jak trudno jest wytyczać śmiałe ścieżki przez życie. Przekonałem się, że na dłuższą metę nie sprawdzają się hasła typu odważ się być sobą, jesteś tego warty, dasz sobie radę, obudź w sobie olbrzyma i tym podobne. Takimi czarami nie da się zbudować w sobie trwałej odwagi.

Aby zacząć odważnie działać, najpierw trzeba unieważnić negatywne programowanie, które jest nam „wciskane” przez świat oraz własne przekonania. A potem, krok po kroku umiejętnie wybierać śmiałe ścieżki.

Zapraszam na kameralne warsztaty, podczas których każdy ma szansę przyjrzeć się sobie i zrozumieć, co powinien zrobić, aby odważne działanie wpisać na stałe w życie.


Dla kogo

 • Jeśli dla Ciebie, tak jak dla mnie, odwaga ma szczególne znaczenie
 • Jeśli chcesz zrozumieć odwagę w sobie
 • Jeśli chcesz wyrobić w sobie odpowiednie nastawienie
 • Jeśli chcesz przejść z poczekalni do działania

Dowiesz się

 • Jak panować nad lękiem w kluczowych dla Ciebie sytuacjach
 • Co jest Twoim słabym punktem w odważnym działaniu i jak to możesz zmienić
 • Jak podążać śmiałymi ścieżkami przez życie
 • Jak możesz wspierać innych w odważnym działaniu
 • Jak radzić sobie z błędami i porażkami

Marek Sobociński

Trener odwagi, twórca autorskich warsztatów „Czas na odwagę”. Ich uczestnikami są menedżerowie, eksperci, ale i osoby niezwiązane z biznesem, wszyscy, którzy chcą rozwijać w sobie i innych odwagę. Inspirujący mówca wyspecjalizowany w tematyce odwagi. W swoich wystąpieniach odnosi się do studiów przypadku z różnych dziedzin: od katastrof lotniczych, przez świat biznesu, aż po zawodowy sport, który towarzyszy mu od lat – był lekkoatletą i trenerem siatkówki. Ich wspólnym mianownikiem jest odwaga, stanowiąca fundament każdej porywającej historii, a przede wszystkim przekraczania granic własnych możliwości.


Zgłoś się

 • Koszt:
  • 460 zł (brutto) od osoby – w wypadku zgłoszenia udziału do dnia 24.04.2017 (i wniesienie zaliczki w wysokości 230 zł brutto)
  • 700 zł (brutto) od osoby – w wypadku zgłoszenia udziału po dniu 24.04.2017 (i wniesienie zaliczki w wysokości 350 zł brutto)
 • Data: 24 października 2017 r.
 • Godziny: 9.30-16.30
 • Miejsce: Warszawa

Imię (wymagane)

Nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon

Dodatkowe informacje

Zapoznałem się z warunkami uczestnictwa w szkoleniu „Czas na odważne działanie”.

Przesłanie do CSJet wypełnionego formularza zgłoszenia jest równoznaczne z akceptacją Warunków uczestnictwa oraz z zawarciem umowy pomiędzy Centrum Szkoleniowym Jet a uczestnikiem szkolenia (w przypadku zgłoszeń od osób fizycznych) lub firmą (w przypadku osób prawnych). Przesłanie zgłoszenia jest równoznaczne także ze zgodą na wykorzystanie i przetwarzanie danych osobowych w celach informacyjnych i marketingowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997r. Nr 133, poz. 833) przez Centrum Szkoleniowe Jet Sp. z o.o.


Opinie

Małgorzata Magierska
Komentarz jednej z ankiet: „Prowadzący – najwyższa klasa” w pełni oddaje opinię naszych pracowników na temat warsztatów realizowanych przez Marka. Inspirujące przykłady i wyniki badań omówione w sprzyjającej tematowi atmosferze, pozwoliły spojrzeć na odwagę z perspektywy nie tylko firmowej ale także i osobistej. Dzięki temu, każdy z uczestników mógł znaleźć dla siebie wskazówkę, jak odważnie działać.
Magdalena Nitkowska
Moje pierwsze spotkanie z Markiem w 2014 oraz nieoficjalna rozmowa na temat odwagi całkowicie zmieniło moje podejście do pojęcia ryzyka oraz zainspirowało do wzięcia udziału w warsztatach. Sesja odbyła się w przyjemnym miejscu i kameralnym gronie.
Już na początku warsztatów uznałam, że niestety wiedza która posiadałam na temat odważnego działania czy ryzyka z popularnych poradników okazała się bardzo powierzchowna. Na warsztatach z Markiem dowiedziałam się co mnie blokuje już na poziomie podświadomości, dlaczego tak się dzieje oraz jak pozbyć się tych „żelaznych blokad” takich jak np strach, lek, kontrola itp. Jakie są moje priorytety w życiu oraz ile mogę, a na ile jestem w stanie zaryzykować aby osiągnąć założone cele, i co najważniejsze jakimi narzędziami dysponuję. Bo odważne działanie to nie jest jednorazowe zadanie a droga która należy podążać każdego dnia. Serdecznie polecam warsztaty z Markiem, pozytywna energia i inspiracja do działania, gwarantowane!

Zostaw opinię


Podziel się